FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Rīgas derbijā kuriozi vārti un ''Riga'' uzvara

Rīgas derbijā kuriozi vārti un ''Riga'' uzvara

17/07/2020

Piektdien, 17. jūlijā Rīgā norisinājās Optibet Virslīgas 8. kārtas centrālā spēle, kurā Rīgas derbijā cīnījās RFS un Riga FC. Spēli ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja valsts čempione "Riga" FC.

Pēc līdzīga pirmā puslaika vārti tika gūti 58. minūtē, kad Tomislavs Šaričs to neveiksmīgi mēģināja atspēlēt vārtsargam un kuriozi no liela attāluma ieraidīja savos vārtos. 69. minūtē bumba vēl vienu reizi nonāca RFS vārtu tīklā - šoreiz meistarīgi nospēlēja un no soda laukuma robežas vārtus guva Felipe Brisola. Ar vienīgo vārtu guvumu RFS izcēlās jau kompensācijas laikā, kad 11 metru soda sitienu realizēja Darko Lemajičs.

RFS  1 : 2 (0 : 0)  Riga FC
Vārti: Lemajič 90' (11 m) - Šarič 58' (savos), Brisola 69'
2020.07.17 20:00 | NSB "Arkādija"