FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Rīgas derbijā uzvar RFS

Rīgas derbijā uzvar RFS

26/11/2020

Optibet Virslīgas 26. kārtas spēlē RTU stadionā Rīgā 26. novembrī tikās galvaspilsētas klubi RFS un Riga FC. Spēli ar rezultātu 3:0 (0:0) uzvarēja RFS.

Šajā mačā Covid-19 situācijas dēļ abu komandu sastāvos bija iztrūkumi, taču šoreiz to stipri vairāk bija Riga FC sastāvā. Visa mača gaitā RFS piederēja pārsvars, bet visi vārti tika gūti otrajā puslaikā. Riga FC labi aizsargājās, taču 68. minūtē pēc Tomaša Šimkoviča tālsitiena bumba pēc rikošeta nonāca vārtos (1:0).

Riga FC noorganizēja vairākus bīstamus pretuzbrukumus, taču 83. minūtē pēc stūra sitiena bumbu savos vārtos raidīja Vladislavs Fjodorovs. Trešie vārti tika gūti jau kompensācijas laikā, kad T.Šimkoviča nopelnīto "pendeli" realizēja Jānis Ikaunieks.

Šai spēlei gan nebija nekādas ietekmes situācijai turnīra tabulā. Riga FC jau ir nodrošinājusi čempionu titulu, tikmēr RFS - otro vietu.

RFS  3 : 0 (0 : 0)  Riga FC
Vārti: Šimkovič 68', Ikaunieks 90' (11 m), Fjodorovs 83' (savos)
2020.11.26 13:00 | RTU stadions