FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''RFS'' sezonas beigas nosvin ar izrautu uzvaru pār ''Ventspili''

''RFS'' sezonas beigas nosvin ar izrautu uzvaru pār ''Ventspili''

03/11/2019

Svētdien, 3. novembrī, NSB ''Arkādija'' risinājās Optibet Virslīgas 35. kārtas spēle, kurā tikās ''RFS'' uzņēma ''Ventspili''. Pēc līdzvērtīga pamatlaika mājinieki tomēr spēja kompensācijas laikā izraut uzvaru, triumfējot ar 2:1!

Ar vārtu guvumiem jau pirmajā puslaikā izcēlās Eduards Tīdenbergs, kurš 21. minūtē izvirzīja vadībā viesus, kā arī Mihails Basils, kurš savukārt vien 3 minūtes vēlāk atjaunoja neizšķirtu (1:1). Uzvaras nesošais vārtu guvums sekoja vien kompensācijas laika 3. minūtē, kad precīzs bija Dāvis Ikaunieks.

Uzreiz pēc spēles beigām ''RFS'' klubs tika sumināts ar iepriekš nodrošinātajām sudraba medaļām. Vicečempionus sveica biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs un izpilddirektors Ainārs Dakša.

Kā minēts, ''RFS'' komandai šī bija pēdējā sezonas spēle, savukārt ''Ventspils'' noslēdzošajā kārtā savā laukumā uzņems citu Kurzemes klubu ''Liepāju''.

RFS  2:1 (1:1)  FK Ventspils
Vārti: Basil 24', Ikaunieks 90+3' - Tīdenbergs 21'
2019.11.03 14:00 | NSB "Arkādija"