FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ RFS minimāls panākums pār ''Spartaku''

RFS minimāls panākums pār ''Spartaku''

03/10/2020

Optibet Virslīgas 21. kārtas spēlē Arkādijas stadionā 3. oktobrī tikās RFS un FK Spartaks. Mājiniekiem, lai turpinātu cīņu par titulu, bija nepieciešama uzvara un to arī izdevās sasniegt. RFS svinēja minimālu panākumu ar 2:1 (1:1).

Spēles 36. minūtē pēc teicamas Tomislava Šariča piespēles izgājienu pret vārtsargu vārtu guvumā pārvērta Emersons, taču jau sešas minūtes vēlāk ļoti tehniski bumbu vārtu labajā stūrī no soda laukuma raidīja Nemanja Belakovičs (1:1).

Otrajā puslaikā bija nepieciešamas vien četras minūtes, lai RFS atkal izvirzītos vadībā. Šoreiz pēc stūra sitienu veica Vitālijs Jagodinskis, bet bumbu vārtu priekšā pielaboja Kouadio, tādējādi ļaujot RFS atkal nonākt vadībā (2:1). Atlikušajā laikā momenti bija abām komandām, taču tie netika izmantoti. RFS uzvara ar 2:1.

RFS  2 : 1 (1 : 1)  FK Spartaks
Vārti: Emerson 36', Kouadio 49' - Belakovič 42'
2020.10.03 17:00 | NSB "Arkādija"