FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''RFS'' izcīna trešo uzvaru pēc kārtas, šoreiz pārspējot ''Spartaku''

''RFS'' izcīna trešo uzvaru pēc kārtas, šoreiz pārspējot ''Spartaku''

25/06/2020

Ceturtdien, 25. jūnijā stadionā Arkādija tika aizvadīta Optibet Virslīgas trešās kārtas spēle, kurā tikās divas vēl zaudējumus nepiedzīvojušas komandas - RFS un FK Spartaks. Šoreiz pārliecinošu uzvaru izcīnīja rīdzinieki, esot pārāki ar 4:1 (4:1).

Visi mača vārti tika gūti pirmajā puslaikā. Vispirms jau 12. minūtē nesekmīgi savu vārtu priekšā nospēlēja FK Spartaks aizsargs Nauris Bulvītis, raidot bumbu savos vārtos. Drīz vien Kouadio guva RFS jau otros vārtus, savukārt turpinājumā FK Spartaks spēlētājs Opara guva pirmos vārtus arī Jūrmalas klubam (2:1). Vēl pirmā puslaika izskaņā RFS komandas kapteinis Tomašs Šimkovičs panāca 3:1, savukārt pirms pašām puslaika beigām Emersons bija precīzs jau trešajā spēlē pēc kārtas, panākot jau 4:1. Otrais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Nākošo speli RFS aizvadīs 30. jūnijā, kad viesos spēkosies ar FK Liepāja, savukārt FK Spartaks savā laukumā uzņems citu Kurzemes klubu FK Ventspils.

RFS  4:1 (4:1)  FK Spartaks
Vārti:Kouadio 28`, Šimkovič 40`, Emerson 45+1` - Bulvītis 12` (s.v.), Opara 33`
2020.06.25 20:00 | NSB "Arkādija"