FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ Iespējām bagātā spēlē RFS minimāli pieveic ''Spartaku''

Iespējām bagātā spēlē RFS minimāli pieveic ''Spartaku''

18/05/2021

Optibet Virslīgas 13. kārtas spēlē sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja līdervienība RFS, kas savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Jūrmalas "Spartaku".

Jau spēles trešajā minūtē Tomašam Šimkovičam radās iespēja izpildīt 11 metru soda sitienu, taču to atvairīja Dāvis Ošs. Tieši viesu vārtsargs bija spilgtākā figūra savas komandas sastāvā mača pirmajā daļā, atvairot vairākus ļoti bīstamus sitienus.

Arī spēles otrajā pusē pārsvars piederēja RFS, bet vienīgos vārtus 63. minūtē pēc stūra sitiena no tuvas distances guva Tomislavs Šaričs. Kompensācijas laikā "Spartakam" bija iespēja panākt neizšķirtu, taču bumbu tvēra Vītauts Čerņausks.

RFS  1:0 (0:0)  FK Spartaks
Vārti: Šarič 63'
2021.05.18 18:00 | Jāņa Skredeļa stadions