FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ RFS Lieldienās grauj aizmigušo Liepāju

RFS Lieldienās grauj aizmigušo Liepāju

04/04/2021

Pirmo uzvaru jaunajā Optibet Virslīgas sezonā izcīnīja RFS, kas Lieldienās Hanzas vidusskolas stadionā ar 4:0 (2:0) negaidīti pārliecinoši pieveica FK Liepāja.

RFS veiksmīgi iesāka spēli un jau 2. minūtē pēc Petra Mareša centrējuma no tuvas distances 1:0 panāca Artūrs Zjuzins. Arī turpinājumā RFS piederēja ievērojams pārsvars, tikmēr liepājnieki acīmredzami meklēja savu spēli, izveidojot vien pāris bīstamus momentus. Tiesa, reizi bumba atsitās pret vārtu konstrukciju.

Pirmā puslaika izskaņā Vadims Žuļevs saņēma otro dzelteno kartīti, bet jau pēc divām minūtēm RFS pārsvaru pēc Zjuzina piespēles dubultoja Žiga Lipuščeks (2:0).

54. minūtē ar teicamu soda sitienu vārtus guva Tomašs Šimkovičs (3:0), bet 79. minūtē punktu mačā pielika Darko Lemajičs (4:0). RFS šī bija pirmā uzvara sezonā, tikmēr FK Liepāja piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

RFS  4:0 (2:0)  FK Liepāja
Vārti: Zjuzins 2', Lipušček 45', Šimkovič 54', Lemajič 79'
2021.04.04 15:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums