FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Noah Jūrmala'' gūst divus vārtus, bet piekāpjas RFS

''Noah Jūrmala'' gūst divus vārtus, bet piekāpjas RFS

29/04/2021

Optibet Virslīgas 9. kārtas pirmajā spēlē 29. aprīlī Jāņa Skredeļa stadionā RFS ar 4:2 (2:0) pārspēja "Noah Jūrmala", izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Šī bija pirmā spēle šogad, kura norisinājās uz dabīgā zālāja. RFS bija izteikts spēles favorīts un šo statusu apstiprināja vēl pirmajā puslaikā. 10. minūtē pēc Petra Mareša centrējuma rezultātu atklāja Kouadio (1:0), bet 38. minūtē viņš izcēlās pēc Roberta Savaļnieka precīzi izpildītā soda sitiena (2:0).

Otrajā puslaikā pēc Lukasa Villelas un Darko Micevska vārtiem rezultāts kļuva jau 4:0, taču "Noah Jūrmala" divus vārtus spēja atspēlēt, kad ātruma īpašības lieliski izmantoja Mirakls Nvaoriza (2:4).

RFS  4:2 (2:0)  FC Noah Jurmala
Vārti: Kouadio 10', 38'; Villela 52'; Micevski 61' - Nwaorisa 67', 82'
2021.04.29 18:00 | Jāņa Skredeļa stadions