FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Valmiera Glass ViA'' uzveic ''Ventspili'', esot labāka arī savstarpējo spēļu bilancē

29/09/2019

Svētdien, 29. septembrī, Vidzemes Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 29. kārtas spēle, kurā tikās ''Valmiera Glass ViA'' (5.) un FK ''Ventspils'' (3.). Uzvaru ar 2:0 (0:0) izcīnīja mājinieki, līdz ar to atkārtoti pietuvojoties goda pjedistālam.

Pirmos vārtus spēlē 59. minūtē guva Toluvalase Arokodare, savukārt portugālis Žoržs Duerte Teišeira 88. minūtē realizēja paša nopelnītu 11 metru soda sitienu.

Līdz ar šo uzvaru ''Valmiera Glass ViA'' arī nodrošina labāku savstarpējo spēļu bilanci pret ventspilniekiem (trīs neizšķirti un uzvara), kas vienādu punktu skaita gadījumā nodrošinās augstāku vietu tabulā.

Abas komandas nākošos mačus aizvadīs sestdien, 5. oktobrī. ''Valmiera Glass ViA'' savā laukumā uzņems ''RFS'', savukārt ''Ventspils''  viesos tiksies ar ''Daugavpili''.

Valmiera Glass ViA  2:0 (0:0)  FK Ventspils
Vārti: Arokodare 59', Teixeira 88' (11m)
2019.09.29 16:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs