FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Valmiera FC'' no Ventspils atgriežas ar trim punktiem

''Valmiera FC'' no Ventspils atgriežas ar trim punktiem

14/05/2021

Vēl vienu uzvaru izcīnījuši "Valmiera FC" futbolisti, kas Ventspilī Optibet Virslīgas 12. kārtas mačā ar 2:0 (2:0) pierādīja savu pārākumu pār "Ventspili".

Abus vārtus Tamaza Pertijas vadītā komanda guva pirmā puslaika izskaņā. Vispirms pēc rupjas mājinieku kļūdas 41. minūtē Mena nokļuva viens pret vārtsargu un sita nekļūdīgi (1:0), bet 45. minūtē soda sitienu precīzi izpildīja Svjatoslavs Kožedubs. Tiesa, šajā momentā ventspilniekiem pietrūka arī veiksmes - bija neliels rikošets.

Mača otrajā daļā "Ventspils" vairākas reizes bija tuvu vārtu guvumam, bet labāko momentu izniekoja Marks Kurtišs, ar kura 11 metru soda sitienu tika galā vārtsargs Rihards Matrevics. Spēle tā arī noslēdzās - 2:0 viesu labā.

FK Ventspils  0:2 (0:2)  Valmiera FC
Vārti: Mena 41';, Kozhedub 45'
2021.05.14 18:00 | Ventspils 2. pamatskolas stadions