FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ RFS divas sarkanās puslaikā, ''Ventspils'' uzvar

RFS divas sarkanās puslaikā, ''Ventspils'' uzvar

25/07/2020

Optibet Virslīgas 10. kārta sākās ar spēli Ventspilī, kur mājinieki FK Ventspils uzņēma vienu no čempionāta līderēm RFS. Maču ar rezultātu 3:2 (3:0) uzvarēja FK Ventspils.

Lai arī par spēles favorītiem tika uzskatīti RFS futbolisti, jau otrajā spēles minūtē par pēdējās cerības pārkāpumu sarkano kartīti saņēma Leonels Strumija, bet RFS palika mazākumā. Piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Lukašs Villela. Spēlējot mazākumā RFS bija vairāki momenti panākt izlīdzinājumu, taču puslaika beigās FK Ventspils guva vēl divus vārtus. Vispirms 37. minūtē iesita Jevgēnijs Kozlovs, bet astoņas minūtes vēlāk izcēlās arī Ondongs-Mbā, turklāt 43. minūtē sarkanā kartīte tika parādīta arī Vjačeslavam Isajevam.

Otrajā puslaikā RFS uzreiz veica četras spēlētāju maiņas un pat spēlējot 9 pret 11 spēja gūt divus vārtus. Puslaika vidū ar precīzu sitienu izcēlās Emersons, bet kompensācijas laikā iesita arī Renārs Varslavāns.

FK Ventspils  3:2 (3:0)  RFS
Vārti: Villela 3' (11 m), Kozlov 37', Ondong-Mba 45' - Emerson 68', Varslavāns 90'
2020.07.25 18:00 | O/C "Ventspils" stadions