FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Ventspils'' droši ar 3:0 apspēlē tukumniekus

''Ventspils'' droši ar 3:0 apspēlē tukumniekus

20/06/2020

Sestdien, 20. jūnijā, Ventspils Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 2. kārtas pirmā spēle, savā starpā tiekoties FK Ventspils un FK Tukums 2000/TSS komandām. Drošu uzvaru ar 3:0 (1:0) izcīnīja ventspilnieki.

Mača pirmos vārtus 14. minūtē guva viens no ventspilnieku uzbrukuma līderiem Kaspars Svārups, kurš, otrā puslaika ievadā pārsvaru palielināja līdz 2:0. Noslēdzošais vārtu guvums sekoja spēles 81. minūtē, kad tālu Raena Tālberga piespēli vārtu guvumā pārvērta Jevgeņijs Kozlovs.

Nākošos mačus abas komandas aizvadīs 25. jūnijā. FK Ventspils savā laukumā uzņems Valmiera FC, savukārt FK Tukums 2000/TSS savā stadionā tiksies ar BFC Daugavpils.

FK Ventspils  3:0 (1:0)  FK Tukums 2000/TSS
Vārti:Svārups 14`; 51`, Kozlov 81`
2020.06.20 16:00 | O/C "Ventspils" stadions