FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Ventspils'' un ''Jelgava'' 29. kārtas ievadā cīnās neizšķirti

''Ventspils'' un ''Jelgava'' 29. kārtas ievadā cīnās neizšķirti

14/09/2019

Sestdien, 14. septembrī Ventspils Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 29. kārtas spēle, kurā tikās ''Ventspils'' un ''Jelgavas'' komandas. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

''Ventspils'' labā vārtus jau 13. minūtē guva komandas kapteinis Jevgeņijs Kazačoks, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, savukārt viesu rindās 53. minūtē precīzi sita Maksims Marusičs, kurš līdz ar to guva savus pirmos vārtus ''Jelgavas'' rindās.

Nākošo spēli ''Ventspils'' aizvadīs jau trešdien, 18. septembrī, kad pārceltajā 24. kārtas spēlē tiksies ar ''Riga FC'', savukārt ''Jelgava'' nākamo sestdien savā laukumā uzņems ''RFS''.

FK Ventspils  1:1 (1:0)  FK Jelgava
Vārti:Kazačoks 13` (11m) - Marusych 53`
2019.09.14 14:00 | O/C "Ventspils" stadions