FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Lieliskais Arokodare izrauj ''Valmierai'' dramatisku uzvaru Tukumā

Lieliskais Arokodare izrauj ''Valmierai'' dramatisku uzvaru Tukumā

07/08/2020

Piektdien 7. augustā Tukuma pilsētas stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 13. kārtas spēle, kurā FK Tukums 2000/TSS tikās ar Valmiera FC. Spēli ar rezultātu 3:2 dramatiski uzvarēja viesi.

Jau spēles piektajā minūtē vārtus no tuvas distances neviena nepieskatīts guva Tolu Arokodare, tomēr mājinieki nepadevās un puslaika vidū Basils ar lielisku sitienu panāca neizšķirtu. Spēles 55. minūtē tukumnieki atkal varēja priecāties - cīņā ar pretinieku bumbu neveiksmīgi savos vārtos raidīja Krišs Kārkliņš.

Tomēr Valmiera FC rokas nenolaida. 63. minūtē ar galvu savus otros vārtus mačā guva Tolu Arokodare. Spēles pēdējā pusstunda bija visnotaļ aizraujoša, bet savu momentu izmantoja Tamaza Pertijas padotie. Pamatlaika pēdējā minūtē savus trešos vārtus mačā guva Tolu Arokodare.

FK Tukums 2000/TSS nākamo spēli aizvadīs 11. augustā viesos ar FK Metta, tikmēr Valmiera FC dienu vēlāk Jūrmalā cīnīsies ar FK Spartaks.

FK Tukums 2000/TSS  2 : 3 (1 : 1)  Valmiera FC
Vārti: Basil 22' - Arokodare 5' 63' 89', Kārkliņš 55' (savos)
2020.08.07 18:00 | Tukuma pilsētas stadions