FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Metta'' viesos uzveic ''Tukumu 2000'', tiekot pie otrās uzvaras

''Metta'' viesos uzveic ''Tukumu 2000'', tiekot pie otrās uzvaras

03/07/2020

Piektdien, 3. jūlijā Tukuma pilsētas stadionā risinājās Optibet Virslīgas piektās kārtas spēle, kurā tikās kopvērtējuma tabulas beigu gala komandas FK Tukums 2000/TSS un FK Metta. Šajā mačā uzvaru ar 3:1 (3:0) izcīnija rīdzinieki, kuriem tas bija otrais panākums šosezon.

FK Metta labā jau pirmā puslaika laikā vārtus guva Ričards Žaldovskis, Kongo Masangane un Emīls Birka. Mājinieku rindās vienīgie vārti sekoja 64. minūtē, precīzam esot Kristapam Gailim.

Nākošo spēli FK Metta aizvadīs 8. jūlijā, kad izbraukumā tiksies ar Riga FC, savukārt FK Tukums 2000/TSS dienu iepriekš aizvadīs maču viesos pret FK Spartaks.

FK Tukums 2000/TSS  1:3 (0:3)  FK Metta
Vārti: Gailis 64'Žaldovskis 6`, Masangane 25', Birka 41'
2020.07.03 18:00 | Tukuma pilsētas stadions