FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Izcils otrais puslaiks nodrošina ''Tukuma'' otro uzvaru

Izcils otrais puslaiks nodrošina ''Tukuma'' otro uzvaru

25/10/2020

Optibet Virslīgas 23. kārtas pirmā spēle tika aizvadīta Tukuma pilsētas stadionā, kur 25. oktobrī tikās FK Tukums 2000/TSS un FK Metta. Spēli ar rezultātu 3:1 (0:1) uzvarēja mājinieki.

Pirmajā puslaikā laukumā norisinājās sīva cīņa, taču vienīgos vārtus guva viesi no Rīgas. Mača 36. minūtē pēc stūra sitiena Raimonds Krollis ar galvu nometa bumbu tālāk soda laukumā, kur to vārtu tīklā raidīja Franklins.

Tomēr pēc pārtraukuma viss krasi mainījās. Savu skatītāju priekšā tukumnieki pēc Ogundži sitiena 48. minūtē panāca neizšķirtu (1:1), bet 62. minūtē pēc rupjas mettiešu kļūdas arī izvirzījās vadībā. Nonācis vienatnē pret vārtsargu nekļūdījās Basils (2:1). Kā izrādījās vēlāk, tas vēl nebija viss. Mača noslēgumā 89. minūtē otro reizi izcēlās Basils, tādējādi pielikdams punktu jebkurai intrigai.

Šī bija otrā FK Tukums 2000/TSS uzvara šajā Optibet Virslīgas sezonā.

FK Tukums 2000/TSS  3:1 (0:1)  FK Metta
Vārti: Ogunji 48', Basil 62' 89' - Franklin 36'
2020.10.25 13:00 | Tukuma pilsētas stadions