FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Tukums'' kompensācijas laikā izrauj pirmo uzvaru

''Tukums'' kompensācijas laikā izrauj pirmo uzvaru

04/10/2020

Optibet Virslīgas 21. kārtas spēlē Tukumā 4. oktobrī tikās FK Tukums 2000/TSS un BFC Daugavpils. Spēli dramatiski ar 2:1 (1:1) uzvarēja FK Tukums 2000/TSS. Tā bija pirmā tukumnieku uzvara šajā Optibet Virslīgas sezonā.

Jau spēles trešajā minūtē pēc rupjas tukumnieku kļūdas tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja BFC Daugavpils uzbrukuma līderis Marko Regža. Tomēr turpinājums viesiem nebija tik veiksmīgs un mača 42. minūtē izlīdzinājumu panāca Marko Regžas brālis Alekss.

Otrajā puslaikā mājinieki aktīvi uzbruka, taču rezultāts nemainījās līdz pat kompensācijas laikam, kad lielisku sitienu izpildīja Jānis Krautmanis, tādējādi izraudams uzvaru ar 2:1.

FK Tukums 2000/TSS  2:1 (1:1)  BFC Daugavpils
Vārti: A.Regža 42', Krautmanis 90+2' - M.Regža 3' (11 m)
2020.10.04 15:00 | Tukuma pilsētas stadions