Klubu lapas
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Spartaks'' atgriešanos ''Slokas'' stadionā atzīmē ar uzvaru pār ''Valmieru''

''Spartaks'' atgriešanos ''Slokas'' stadionā atzīmē ar uzvaru pār ''Valmieru''

23/05/2021

Optibet Virslīgas 14. kārtas pirmajā spēlē "Slokas" stadionā Jūrmalā tikās "Spartaks" un "Valmiera FC". Minimālu panākumu ar 1:0 (1:0) svinēja mājinieki.

Mareka Zuba trenētajai komandai šī bija pirmā spēle savā laukumā šogad un to "Spartaks" iesāka ļoti aktīvi. Pirmajās 15-20 minūtēs jūrmalniekiem piederēja milzīgs pārsvars, kas vainagojās ar vairākiem bīstamiem sitieniem un vārtu guvumu 14. minūtē, kad paša nopelnīto 11 metru soda sitienu nopelnīja Ričards Fraidejs (1:0).

"Valmiera FC" pirmajā puslaikā pieļāva ļoti daudz kļūdu un bija tuvu tam, lai ielaistu arī otros vārtus. Reaģēdams uz komandas vājo sniegumu Tamazs Pertija pirmajā puslaikā veica trīs (!) maiņas, turklāt no tām tikai viena bija piespiedu.

Pēc puslaika spēles zīmējums mainījās. Līdz ar Luka Silagadzes un Daisuke Jokotas parādīšanos laukumā "Valmiera FC" sāka spēlēt drošāk. Viesi biežāk bija ar bumbu, bet divas reizes neizmantoja perfektas iespējas panākt izlīdzinājumu. Savi momenti pēc pārtraukuma bija arī "Spartakam", taču diezgan atklātā spēlē vairāk vārti tā arī netika gūti un "Spartaks" svinēja ļoti svarīgu uzvaru.

FK Spartaks  1:0 (1:0)  Valmiera FC
Vārti: Friday 14' (11 m)
2021.05.23 14:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"