FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Valmiera FC'' aizraujošā mačā izcīna uzvaru pār ''Spartaku''

''Valmiera FC'' aizraujošā mačā izcīna uzvaru pār ''Spartaku''

12/08/2020

Trešdien, 12. augustā Slokas stadionā tika aizvadīta viena no dienas Optibet Virslīgas spēlēm, savā starpā tiekoties tabulas kaimiņiem - FK Spartaks un Valmiera FC. Uzvaru aizraujošā spēlē guva valmierieši, esot pārāki ar 3:2.

Jau no spēles pirmās daļas līdzjūtēji tika priecēti ar vairākiem gūtiem vārtiem. Kā pirmais 11. minūtē precīzs bija šī brīža Optibet Virslīgas labākais vārtu guvējs un Valmiera FC uzbrukuma līderis Tolu Arokodare, taču drīz vien, 15. minūtē, visa čempionāta otrs rezultatīvākais spēlētājs, FK Spartaks kapteinis Nemaņa Belakovičs panāca izlīdzinājumu. Vēl jo vairāk - divas minūtes vēlāk Ariagners Smits panāca jau 2:1 mājinieku labā. Rezultatīvais puslaiks ar to vēl nebeidzās - 42. minūtē Tolu panāca izlīdzinājumu (2:2), vienlaicīgi gūstot jau savus 14. vārtus šosezon! Zīmīgi, ka valmieriešiem šajā spēlē bija pa spēkam ne tikai atspēlēties, bet arī atkārtoti izvirzīties vadībā, to 57. minūtē ar precīzu raidījumu panākot Daniilam Skopenko. Atlikušajā laikā vārtu guvumi vairs nesekoja, minimālu, taču svarīgu uzvaru gūstot vidzemniekiem.

Nākošo maču Valmiera FC aizvadīs jau 16. augustā, kad savā laukumā uzņems FK Liepāja, savukārt FK Spartaks dienu vēlāk viesos tiksies ar no Jūrmalas netālu bāzēto FK Tukums 2000/TSS.

FK Spartaks  2:3 (2:2)  Valmiera FC
Vārti: Belakovič 15', Smith Medina 17' - Arokodare 11'; 42', Skopenko 57'
2020.08.12 18:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"