FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Riga FC'' kompensācijas laikā izrauj uzvaru, turpinot virzīties pēc trešā titula

27/09/2020

Svētdien, 27. septembrī Slokas stadionā tika aizvdīta Optibet Virslīgas 21. kārtas spēle, kurā tikās FK Spartaks un Riga FC komandas. Aizraujošā spēlē rīdzinieki kompensācijas laika pēdējā minūtē guva vārtus, svinot svarīgu uzvaru ar 2:1.

Pēc bezvārtu pirmā puslaika drīz vien, mačam atsākoties pēc pārtraukuma, mājinieki tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja komandas kapteinis Nemaņa Belakovičs. FK Spartaks vadības grožus saglabāja līdz pat 75. minūtei, kad izlīdzinājumu čempionu labā panāca Elvis Stuglis (1:1). Mača beigu daļā spriedze uzņēma apgriezienus - daudzie notikumi, tai skaitā mājinieku spēlētāja Romāna Mickeviča sarkanā kartīte kompensācijas laiku pagarināja līdz 5 minūtēm, likumsakarīgi Riga FC spēlējot ar lielu iniciatīvu. Tas pašā pēdējā minūtē vainagojās ar panākumu, Herdi Prengam nopelnot 11 metru soda sitienu un pašam to arī realizējot - 2:1!

Jāpiezīmē, ka abu komandu iepriekšējā tikšanās reize Slokas stadionā, kas notika čempionāta 2. kārtas ietvaros, noslēdzās ar pārsteidzošu jūrmalnieku uzvaru (2:1), turklāt rīdzinieki kopš tā brīža piedzīvojuši vēl tikai vienu zaudējumu.

Nākošo maču FK Spartaks aizvadīs nākamo sestdien, 3. oktobrī, kad viesos spēkosies ar citu Rīgas klubu RFS, savukārt Riga FC dienu vēlāk savā laukumā uzņems FK Liepāja.

FK Spartaks  1:2 (0:0)  Riga FC
Vārti: Belakovič 51' (11m) - Stuglis 75', Prenga 90+7' (11m)
2020.09.27 16:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"