FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Debelko gūst trīs vārtus ''Riga FC'' uzvarā pār ''Spartaku''

Debelko gūst trīs vārtus ''Riga FC'' uzvarā pār ''Spartaku''

25/08/2019

Svētdien, 25. augustā, Jūrmalas pilsētas stadionā, Slokā risinājās Optibet Virslīgas 27. kārtas centrālā spēle, kurā tikās divas šī brīža TOP4 komandas - FK ''Spartaks'' un ''Riga FC''. Pārliecinošu uzvaru ar 4:2 izcīnīja rīdzinieki, līdz ar to vēl jo vairāk tuvojoties otrajam čempionu titulam pēc kārtas.

Romāns Debelko šajā spēlē guva trīs vārtus, to paveicot 19 minūšu laikā - trešie no tiem sekoja mača 29. minūtē. Puslaika izskaņā Lakijs Opara vienus vārtus atguva, taču 63. minūtē uz maiņu nākušais Miroslavs Slavovs atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Spēles 71. minūtē Aivars Emsis guva mājiniekiem otros vārtus, taču vēl vairāk rīdziniekiem pietuvoties nespēja, ''Riga FC'' klubam izcīnot vēl vienu uzvaru Optibet Virslīgas čempionātā.

Nākošo spēli ''Spartaks'' aizvadīs nākamo sestdien, 31. augustā, kad viesos tiksies ar ''Ventspili'', savukārt ''Riga FC'' šo ceturtdien, 29. augustā Skonto stadionā aizvadīs UEFA Eiropas līgas playoff kārtas spēli pret Dānijas ''Kobenhavn''. Optibet Virslīgas ietvaros ''Riga FC'' klubu redzēsim 14. septembrī, kad tas savā laukumā uzņems ''Mettu''.

FK Spartaks  2:4 (1:3)  Riga FC
Vārti:Opara 44`, Emsis 71` - Debelko 10` (11m); 24`; 29`, Slavov 63`
2019.08.25 18:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"