FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Riga FC'' atspēlējas un dramatiski pieveic ''Spartaku''

''Riga FC'' atspēlējas un dramatiski pieveic ''Spartaku''

13/05/2021

Optibet Virslīgas 12. kārta iesākās ar dramatisku spēli Mežaparkā, kur "Riga FC" mača pēdējās minūtēs ar 2:1 (0:1) pieveica Jūrmalas "Spartaku".

Lai gan par spēles acīmredzamiem favorītiem tika uzskatīti mājinieki, mača 25. minūtē vadībā negaidīti izvirzījās "Spartaks", kad vārtus guva Ričards Fraidejs (1:0).

Lai gan "Riga FC" piederēja ievērojams pārsvars, ļoti ilgi panākt izlīdzinājumu Latvijas čempionvienībai neizdevās. Tas izdevās tikai 72. minūtē, kad no soda laukuma robežas precīzi sita Felipe Brisola (1:1).

Dažas minūtes vēlāk "Spartaks" palika desmit vīru sastāvā, bet "Riga FC" pārsvars tikai palielinājās. Uzvaras vārtus mājinieki guva 89. minūtē, kad soda laukumā precīzs bija čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Stefans Miloševičs (2:1). Mačs tā arī noslēdzās.

Riga FC  2:1 (0:1)  FK Spartaks
Vārti: Brisola 72'; Miloševič 89' - Friday 25'
2021.05.13 17:00 | SB Ķeizarmežs