FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Tukums'' pārsteidz ''Spartaku'' un izcīna pirmo punktu

''Tukums'' pārsteidz ''Spartaku'' un izcīna pirmo punktu

07/07/2020

Otrdien, 7. jūlijā Slokas stadionā Jūrmalā tika aizvadīta Optibet Virslīgas sestās kārtas pirmā spēle, kurā mājinieki FK Spartaks uzņēma FK Tukums 2000/TSS komandu. Lai gan par spēles favorītiem tika uzskatīti jūrmalnieki, viesiem no Tukuma izdevās izcīnīt savu pirmo punktu. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:1).

Tukumnieki vadībā izvirzījās 34. minūtē, kad savus pirmos vārtus čempionātā guva centra aizsargs Edgaras Žarskis. Tomēr otrā puslaika otrajā minūtē "Spartaks" rezultātu izlīdzināja. Savu mērķi no tuvas distances panāca Newtons Williams (1:1). Lai gan atlikušajā laikā iniciatīva piederēja mājiniekiem, rezultāts palika nemainīgs un viesi izcīnīja savu pirmo punktu sezonā.

FK Spartaks  1:1 (1:1)  FK Tukums 2000/TSS
Vārti: Williams 47' - Žarskis 34'
2020.07.07 18:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"