FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Spartaks'' rezultatīvā spēlē savā laukumā uzveic ''Liepāju''

''Spartaks'' rezultatīvā spēlē savā laukumā uzveic ''Liepāju''

21/09/2019

Sestdien, 21. septembrī, Slokas stadionā risinājās Optibet Virslīgas cīņa starp ''Spartaka'' (4.) un ''Liepājas'' (6.) komandām, kurā ar rezultātu 4:2 (1:1) uzvaru guva mājinieki.

Mājinieki uzvaru guva galvenokārt pateicoties diviem Aliju Jau Adama vārtu guvumiem spēles 2. puslaikā, taču līdz tam vēl pa reizei precīzi bija Igors Tarasovs un Stenlijs Otu. Liepājnieku rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Kristers Tobers, kā arī Kouaku Fabriss Kouadio, kurš 7. minūtē guva mača pirmos vārtus.

Nākošo spēli ''Liepāja'' aizvadīs jau 29. septembrī, kad savā laukumā uzņems ''Jelgavu'', savukārt ''Spartaks'' gaidāmo maču izspēlēs vien 5. oktobrī, kad arīdzan spēkosies ar ''Jelgavu''.

FK Spartaks  4:2 (1:1)  FK Liepāja
Vārti: Tarasovs 20', Otu 56', Adam 74', 83' - Kouadio 7', Tobers 76'
2019.09.21 15:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"