FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Belakovičam divi vārti un piespēle, ''Spartaks'' grauj ''Jelgavu''

Belakovičam divi vārti un piespēle, ''Spartaks'' grauj ''Jelgavu''

18/07/2020

18. jūlijā Slokas stadionā Jūrmalā notika Optibet Virslīgas 8. kārtas pēdējā spēle, kurā FK Spartaks uzņēma FK Jelgava. Spēli ar rezultātu 4:1 (2:1) pārliecinoši uzvarēja mājinieki.

Pirmajā puslaikā visi trīs vārti tika gūti ļoti rezultatīvā piecu minūšu posmā. Vispirms Nemanja Belakovičs ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas izvirzīja FK Spartaks vadībā, bet jau trīs minūtes vēlāk meistarīgi ar galvu rezultātu izlīdzināja Jurijs Zaharkivs. Lai nu kā, pēdējais vārds pirmajā mača pusē piederēja FK Spartaks. 32. minūtē pēc lieliskas Belakoviča piespēles no tuvas distances 2:1 panāca Adams.

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki ātri guva vēl divus vārtus. Otro reizi izcēlās Belakovičs, bet 62. minūtē pēc Djouhary sitiena rezultāts kļuva jau 4:1. Mačs tā arī noslēdzās.

FK Spartaks  4 : 1 (2 : 1)  FK Jelgava
Vārti: Belakovič 27', 58', Adam 32', Djouhary 62' - Zakharkiv 30'
2020.07.18 18:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"