FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Spartakam'' pārliecinošs panākums pār ''Jelgavu''

''Spartakam'' pārliecinošs panākums pār ''Jelgavu''

26/11/2020

Optibet Virslīgas 26. kārtas spēlē Slokas stadionā Jūrmalā 26. novembrī tikās FK Spartaks un FK Jelgava. Spēli ar rezultātu 7:0 (2:0) uzvarēja mājinieki.

Covid-19 situācijas dēļ FK Jelgavai bija būtiski zaudējumi un ļoti neierasts sastāvs, taču viesi laukumā cīnījās no pirmās līdz pēdējai minūtei. Lai nu kā, īpaši otrajā puslaikā varēja just jūrmalnieku pārsvaru, kuri pēc pārtraukuma guva piecus vārtus un svinēja uzvaru ar 7:0. Vēl divus vārtus guva Nemanja Belakovičs, kurš līgas rezultatīvāko futbolistu sarakstā ar 15 vārtiem panāca Tolu Arokodari.

FK Spartaks  7 : 0 (2 : 0)  FK Jelgava
Vārti: Šipoš 23', Asamoah 42', Belakovič 58' 74', Abdullahi 69', Nwaorisa 80', Smith 89'
2020.11.26 13:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"