FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ BFC ''Daugavpils'' mājās grauj ''Spartaku''

BFC ''Daugavpils'' mājās grauj ''Spartaku''

05/05/2021

Pie vēl vienas uzvaras Optibet Virslīgā tikusi BFC "Daugavpils" komanda, kas savā laukumā negaidīti pārliecinoši ar 3:0 (1:0) pieveica Jūrmalas "Spartaku".

Mājinieki vadībā izvirzījās puslaika vidusdaļā, kad 22. minūtē Raivis Ķiršs izmantoja Juki Ogaki piespēli un precīzi sita no tuvas distances soda laukumā (1:0). Turpinājumā iespējas izcelties bija abām komandām, bet futbols bija diezgan atklāts. Neskatoties uz to, ka "Spartakam" arī bija vairāki bīstami momenti, 79. minūtē laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja Kaspars Kokins (2:0).

Un tas vēl nebija viss. Kompensācijas laikā savus pirmos vārtus Optibet Virslīgā ar teicamu sitienu vārtu "devītniekā" guva jaunais Valērijs Ļizunovs (3:0).

BFC Daugavpils  3:0 (1:0)  FK Spartaks
Vārti: Ķiršs 22'; Kokins 79'; Ļizunovs 90'
2021.05.05 17:00 | Stadions "Celtnieks"