FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Metta'' trešo reizi pēc kārtas atņem punktus līderiem

''Metta'' trešo reizi pēc kārtas atņem punktus līderiem

24/04/2021

Lielisku nogriezni Optibet Virslīgā turpina aizvadīt jaunākā čempionāta komanda "Metta". Andra Riherta padotie trešo reizi pēc kārtas spējuši atņemt punktus izteiktiem spēles favorītiem. Pēc neizšķirtiem ar "Riga FC" un RFS šoreiz "Metta" cīnījās neizšķirti ar "Valmiera FC" - 1:1 (0:1).

Viesi no Valmieras ātri izvirzījās vadībā, kad 12. minūtē ar tālsitienu vārtus guva viens no komandas līderiem Luka Silagadze (1:0). Turpinājumā viesiem piederēja pārsvars, taču "Metta" cīnījās pašaizliedzīgi un spēles izskaņā spēja piespiest viesus pie saviem vārtiem. Tas ar panākumu vainagojās mača 86. minūtē, kad tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Lūkass Vapne (1:1).

FK Metta  1:1 (0:1)  Valmiera FC
Vārti: Vapne 86' (11 m) - Silagadze 12'
2021.04.24 19:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums