FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Riga'' FC grauj ''Mettu''

''Riga'' FC grauj ''Mettu''

01/11/2020

Optibet Virslīgas 24. kārtas spēlē 1. novembrī Skonto stadionā Rīgā tikās Riga FC un FK Metta. Favorīti un čempionāta līderi savu pārākumu šoreiz pierādīja ar 5:1 (1:0).

Jau pašā spēles sākumā Riga FC ieguva vadību, kad precīzi sita Stefans Paničs (1:0). Lai gan pirmajā puslaikā vairāk vārti tā arī netika gūti, pēc pārtraukuma Riga FC stipri uzlaboja momentu realizāciju. Jau 48. minūtē 2:0 panāca Stefans Miloševičs, kurš drīz vien nokārtoja arī dubli (3:0). Spēles noslēgumā precīzi sita arī Pedrinho un Rožers, bet FK Metta iespēja izcelties vien ar goda vārtiem.

Pārliecinoša Riga FC uzvara ar 5:1 un sperts vēl viens solis tuvāk čempionu titulam.

Riga FC  5 : 1 (1 : 0)  FK Metta
Vārti: Panič 4', Miloševič 48' 68', Pedrinho 79', Roger 89' - Krollis 70'
2020.11.01 14:00 | Skonto stadions