FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ RFS lielisks otrais puslaiks un panākums pār ''Metta''

RFS lielisks otrais puslaiks un panākums pār ''Metta''

07/11/2020

Optibet Virslīgas 25. kārtas spēlē Daugavas stadionā 7. novembrī tikās FK Metta un RFS. Maču ar rezultātu 3:0 (0:0) uzvarēja RFS.

Pirmajā puslaikā savas iespējas bija abām komandām, taču tās netika realizētas. Visus vārtus RFS guva otrajā mača daļā 12 minūšu nogrieznī. 57. minūtē pēc Kouadio piespēles no tuvas distances 1:0 panāca Tomašs Šimkovičs, kurš septiņas minūtes vēlāk iesita pēc Emersona reida caur kreiso malu.

Punktu intrigai pēc stūra sitiena 69. minūtē pielika Tomislavs Šaričs, kurš bumbu vārtos no tuvas distances raidīja pēc Vitālija Jagodinska piespēles ar galvu. 3:0 kas nozīmē, ka cīņa par Optibet Virslīgas čempionu titulu turpinās.

FK Metta  0 : 3 (0 : 0)  RFS
Vārti: Šimkovičs 57' 64', Šarič 69'
2020.11.07 13:00 | Daugavas stadions