FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Metta'' nenotur divu vārtu pārsvaru, taču izrauj punktu pret ''Ventspili''

''Metta'' nenotur divu vārtu pārsvaru, taču izrauj punktu pret ''Ventspili''

22/09/2019

Svētdien, 22. septembrī Rīgas ''Daugavas'' stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 30. kārtas spēle starp ''Mettas'' un ''Ventspils'' komandām. Rezultatīvā spēlē uzvarētājs netika noskaidrots, mājiniekiem kompensācijas laikā izraujot neizšķirtu.

Mājinieki jau 28. minūtē palika mazākumā, kad sarkano kartīti saņēma Kirils Ševeļovs, taču tas neliedza jau esošo pārsvaru 1:0 (Masangane) vēl vairāk palielināt - 41. minūtē Ričards Žaldovskis panāca 2:0! Jau otrā puslaika sākumā ventspilnieki ātri rezultātu izlīdzināja - Daniils Ulimbaševs guva divus vārtus pēc kārtas! Spēles beigu daļā uz maiņu nākušais Mihailo Serhičuks 82. minūtē jau vadībā izvirzīja ''Ventspili'', taču kompensācijas laikā pēdējo vārdu teica ''Metta'', kad Kristapa Liepas sitiena bumbas lidojumu mainīja uz maiņu nākušais Matīss Zēģele, panākot 3:3.

Nākošo spēli ''Ventspils'' aizvadīs 29. septembrī, kad viesos tiksies ar ''Valmiera Glass ViA'' komandu, savukārt ''Metta'' dienu vēlāk izbraukumā tiksies ar ''RFS''.

FK Metta  3:3 (2:0)  FK Ventspils
Vārti: Masangane 25', Žaldovskis 41', Zēģele 90+1'  - Ulimbaševs 53'; 57', Serhiichuk 82'
2019.09.22 16:00 | Daugavas stadions