FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Ventspils'' kompensācijas laikā izrauj uzvaru

''Ventspils'' kompensācijas laikā izrauj uzvaru

30/08/2020

Optibet Virslīgas 17. kārtas spēlē 30. augustā Daugavas stadionā tikās FK Metta un FK Ventspils. Spēle noslēdzās ar viesu uzvaru 2:1 (0:0).

Visi vārti tika gūti otrajā puslaikā. Vispirms 51. minūtē Raimonds Krollis eleganti tika galā ar pretspēlētāju un ar spēcīgu sitienu soda laukumā izvirzīja mājiniekus vadībā, tomēr 68. minūtē rezultātu izlīdzināja Kaspars Svārups. Atlikušajā laikā abas komandas demonstrēja atklātu futbolu, tomēr vienīgie vārti tika gūti jau kompensācijas laikā.

Ventspilnieki aizskrēja pretuzbrukumā un ar sitienu ārpus soda laukuma robežas vārtus guva Daniils Ulimbaševs.

FK Metta  1 : 2 (0 : 0)  FK Ventspils
Vārti: Krollis 51' - Svārups 68', Ulimbaševs 90'
2020.08.30 15:00 | Daugavas stadions