FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Metta'' pret ''Spartaku'' nenotur pārsvaru, taču izcīna punktu

''Metta'' pret ''Spartaku'' nenotur pārsvaru, taču izcīna punktu

20/09/2020

Svētdien, 20. septembrī Daugavas stadionā, Rīgā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 19. kārtas spēle starp FK Metta un FK Spartaks komandām, kas tāpat abām komandām bija pirmais mačs noslēdzošajā aplī. Šoreiz uzvarētājs netika noskaidrots, spēlei noslēdzoties neizšķirti 1:1 (1:0).

Rīdzinieku labā vienīgos vārtus pirmā puslaika izskaņā guva uzbrukuma līderis un nesen kā debiju nacionālajā izlasē piedzīvojušais Raimonds Krollis, savukārt ''Spartaka'' labā izlīdzinājumu 58. minūtē panāca Opara.

Nākošo maču FK Metta aizvadīs 28. septembrī, kad viesos tiksies ar karsto FK Liepāja, savukārt FK Spartaks dienu iepriekš savā laukumā uzņems čempioni Riga FC.

FK Metta  1:1 (1:0)  FK Spartaks
Vārti: Krollis 45' - Opara 58'
2020.09.20 15:00 | Daugavas stadions