FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Liepāja'' viesos pārliecinoši pārspēj ''Mettu''

''Liepāja'' viesos pārliecinoši pārspēj ''Mettu''

05/05/2021

Otro uzvaru pēc kārtas šajā Optibet Virslīgas sezonā izcīnīja "Liepāja", kas izbraukumā Rīgā 10. kārtas ietvaros ar 3:0 (1:0) pārspēja "Mettu".

Viesi labāk iesāka spēli un guva ļoti ātrus vārtus. Jau septītajā minūtē ar precīzu sitienu vārtu kreisajā stūrī izcēlās Dāvis Ikaunieks (1:0). Līdz nākamajam vārtu guvumam nācās gaidīt līdz otrā puslaika vidusdaļai, kad uz maiņu laukumā nākušais Artūrs Karašausks viena uzbrukuma laikā veica trīs sitienus, no kura trešais lidoja precīzi vārtos (2:0).

"Metta" darīja visu, lai atgūtu vismaz vienus vārtus, taču šoreiz "Liepāja" bija pārāka. 83. minūtē A. Karašausks izlausās caur kreiso malu un veica lielisku sitienu vārtu tālajā stūrī, panākot jau 3:0. Šādi mačs arī noslēdzās.

FK Metta  0:3 (0:1)  FK Liepāja
Vārti: Ikaunieks 7'; Karašausks 72', 83'
2021.05.05 18:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums