FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Minkeviča vārti nodrošina svarīgu uzvaru ''Jelgavai''

Minkeviča vārti nodrošina svarīgu uzvaru ''Jelgavai''

04/10/2020

Optibet Virslīgas 21. kārtas spēlē Daugavas stadionā Rīgā 4. oktobrī tikās FK Metta un FK Jelgava. Maču ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja viesi.

Pirmais puslaiks aizritēja ar FK Jelgava komandas pārsvaru, bet reizi mājiniekus glāba arī vārtu konstrukcija. Neskatoties uz to, pēc pārtraukuma spēle izlīdzinājās un bieži pārsvars piederēja FK Metta. Lai nu kā, spēles vienīgie vārti 76. minūtē tika gūti pēc standartsituācijas - soda laukumā veiklākais bija centra aizsargs Ivo Minkevičs (1:0).

Atlikušajās 14 minūtēs rīdziniekiem atspēlēties neizdevās un mačs noslēdzās ar svarīgu FK Jelgava uzvaru 1:0.

FK Metta  0 : 1 (0 : 0)  FK Jelgava
Vārti: Minkevičs 76'
2020.10.04 15:00 | Daugavas stadions