FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Valmiera Glass ViA'' pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pār ''Liepāju''

''Valmiera Glass ViA'' pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pār ''Liepāju''

20/10/2019

Svētdien, 20. oktobrī, Liepājas ''Daugavas'' stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 33. kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās ''Liepāja'' un ''Valmiera Glass ViA''. Aizraujošā spēlē uzvaru spēles galotnē izrāva valmierieši, esot pārāki ar 3:2.

Mača pirmos vārtus guva mājinieki, ar precīzu sitienu izceļoties Amansio Fortešam. Puslaika beigu daļā Tolu Arokodare panāca izlīdzinājumu, taču otrā puslaika sākumā uz valmieriešu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko realizēja Jānis Ikauniems (2:1). Pakāpeniski liepājnieki visu uzmanību sāka koncentrēt spēlei aizsardzībā, taču labās iespe'jas uzbrukumā prata izmantot Valmieras komanda. Vispirms 82. minūtē Arokodare guva otros vārtus spēlē, panākot izlīdzinājumu, savukārt jau spēles pēdējā minūtē Žoržinju no vārtu priekšas bija precīzs pēc Ērika Puncula piespēles, izraujot uzvaru viesiem 3:2!

Līdz ar to kļuvis skaidrs, ka ''Valmiera Glass ViA'' vienu no sezonas svarīgākajām spēlēm aizvadīs nākošajā kārtā, 27. oktobrī tiekoties ar tiešo konkurenti cīņā pār 4. vietu ''Spartaku''. ''Liepāja'' tajā pašā dienā viesos spēkosies ar ''Daugavpili''.

FK Liepāja  2:3 (1:1)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Fortes 14`, Ikaunieks 54' (11m) - Arokodare 40'; 82', Teixeira 90+3'
2019.10.20 17:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja