FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Asumiem bagātā spēlē ''Liepāja'' un ''Valmiera'' cīnās neizšķirti

Asumiem bagātā spēlē ''Liepāja'' un ''Valmiera'' cīnās neizšķirti

23/11/2020

Pirmdien 23. novembrī Liepājā tika aizvadīta pārceltā Optibet Virslīgas 24. kārtas spēle starp FK Liepāja un Valmiera FC. Asa cīņa noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:1).

Pirmie vadībā izvirzījās viesi, kad pēc skaistas sieniņas 21. minūtē vienatnē pret vārtsargu nonāca Ndojs un sita nekļūdīgi (1:0). Liepājnieki rezultātu izlīdzināja pašā puslaika izskaņā, kad pārkāpumu pret Artūru Karašausku saskatīja un 11 metru soda sitienu piešķīra mača tiesnesis.

"Pendeli" aukstasinīgi realizēja Dodo, tādējādi panākot neizšķirtu 1:1. Pēc šī momenta sākās asumi abu komandu starpā, kā rezultātā tika parādītas vairākas dzeltenās kartītes, bet Tamazs Pertija tika izraidīts uz tribīnēm.

Otrajā puslaikā iespējas bija abāk komandām, tomēr uzbrukumā asāki bija viesi. Vairākas reizes liepājniekus no vārtu zaudējuma glāba vārtsargs. Neskatoties uz to, vairāk vārti tā arī netika gūti, turklāt pašā izskaņā otro dzelteno kartīti saņēma un laukumu bija spiests atstāt Valmiera FC vārtu autors Ndojs.

FK Liepāja  1:1 (1:1)  Valmiera FC
Vārti: Dodo 45' (11 m) - Ndoye 21'
2020.11.23 13:00 | Stadions "Daugava", rezerves laukums