FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Čempione ''Riga FC'' spēles galotnē izlaiž divu vārtu pārsvaru

Čempione ''Riga FC'' spēles galotnē izlaiž divu vārtu pārsvaru

03/11/2019

Svētdien, 3. novembrī ''Riga FC'', būdama jau šīs sezonas čempionu statusā, aizvadīja izbraukuma spēli Optibet Virslīgas 35. kārtas ietvaros, tiekoties ar ''Liepāju''. Nenoturot divu vārtu pārsvaru, rīdzinieki izlaida uzvaru, mačam noslēdzoties neizšķirti 2:2.

Zīmīgi, ka visi spēles vārti tika gūti mača noslēdzošo nepilnu 20 minūšu laikā. Vispirms ar skaitu vārtu guvumu no vārtu priekšas sitienā ar kreiso kāju izcēlās Felipe Brisola, savukārt 86. minūtē Ivans Lukjanovs panāca jau 2:0. Vien trīs minūtes vēlāk Ričards Fraidejs izmantoja izgājienu vienatnē pret vārtiem, vienus vārtus atgūstot, bet kompensācijas laika beigās liepājnieku uzbrukumu ar viltīgu sitienu pāri vārtsargam noslēdza Andris Raivis Jurkovskis, izraujot mājiniekiem neizšķirtu.

Sezonas noslēguma kārtā, kas notiks 9. novembrī, ''Riga FC'' savā laukumā uzņems ''Spartaku'', savukārt ''Liepāja'' viesos tiksies ar citu Kurzemes klubu ''Ventspils''.

FK Liepāja  2: (0:0)  Riga FC
Vārti: Friday 89', Jurkovskis 90+2' - Brisola 73', Lukjanovs 86'
2019.11.03 14:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja