FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''RFS'' pēdējās sekundēs izrauj neizšķirtu pret ''Liepāju''

''RFS'' pēdējās sekundēs izrauj neizšķirtu pret ''Liepāju''

30/08/2019

Piektdien, 30. augustā, Liepājas ''Daugavas'' stadionā risinājās Optibet Virslīgas 28. kārtas spēle, savā starpā tiekoties ''Liepājas'' un ''RFS'' komandām. Rezultatīvā spēlē komandas cīnījās neizšķirti 3:3 (3:1), turklāt rīdziniekiem trešos vārtus gūstot pašā mača galotnē.

Liepājniekiem jau 1. minūtē vārtus guva Amansio Fortešs, savukārt puslaika turpinājumā vēl divas reizes precīzs bija Jānis Ikaunieks. ''RFS'' rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Darko Lemajičs un Dāvis Ikaunieks, turklāt tieši Lemajičam savus otros vārtus spēlē gūstot pašā spēles izkaņā, kas ļāva izraut neizšķirtu un līdz ar to nozīmīgu punktu cīņā par godalgām.

Gaidāmo spēli ''Liepāja'' aizvadīs vien 21. septembrī, kad viesos tiksies ar ''Spartaku'', savukārt ''RFS'' ar to pašu pretinieku spēkosies 15. septembrī.

FK Liepāja  3:3 (3:1)  RFS
Vārti: Fortes 1', Ikaunieks 23'; 44' - Lemajič 31' (11m); 90+6', Ikaunieks 49',
2019.08.30 20:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja