FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Liepājas'' uzvara nodrošina trešo ''Riga FC'' titulu pēc kārtas!

''Liepājas'' uzvara nodrošina trešo ''Riga FC'' titulu pēc kārtas!

20/11/2020

Piektdien 20. novembrī Liepājas "Daugavas" stadiona mākslīgajā laukumā 22. kārtas spēli aizvadīja FK Liepāja un RFS. Šī spēle iepriekš netika pabeigta apgaismojuma problēmu dēļ un komandām to nācās pārspēlēt no pirmās minūtes. Šoreiz ar 1:0 (0:0) pārāki bija liepājnieki.

Mačs norisinājās īpaši sarežģītos laikapstākļos - spēcīgā vēja dēļ komandām bija grūti nodemonstrēt savas labākās kvalitātes. RFS spēlēja bez vairākiem futbolistiem, kas inficējušies ar Covid-19. Tādējādi uzbrukuma smailē pozīciju ieņēma Jānis Ikaunieks.

Kopumā pirmais puslaiks bija diezgan līdzīgs, bet pēc pārtraukuma iniciatīva piederēja RFS. Vēloties turpināt cīņu par titulu RFS derēja tikai uzvara. Jo vairāk tuvojās mača izskaņa jo vairāk RFS devās uz priekšu, taču par to dārgi samaksāja 81. minūtē, kad no tuvas distances izcēlās Dodo. Atlikušajā laikā RFS atspēlēties neizdevās. Pirmā spēle sezonā, kad RFS negūst vārtus un salda FK Liepāja uzvara ar 1:0.

FK Liepāja  1 : 0 (0 : 0)  RFS
Vārti: Dodo 81'
2020.11.20 18:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja