FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ RFS dramatiski atspēlējas un uzvar Liepājā

RFS dramatiski atspēlējas un uzvar Liepājā

14/05/2021

Pie piektās uzvaras pēc kārtas Optibet Virslīgā tikuši RFS futbolisti, kas Optibet Virslīgas 12. kārtas mačā dramatiski viesos ar 2:1 (0:1) pārspēja "Liepāju".

Dmitrija Mološa komanda vadībā izvirzījās 21. minūtē, kad no asa leņķa kritienā savus pirmos vārtus šosezon guva pagājušās sezonas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Dodo (1:0).

Tiesa gan turpinājums liepājniekiem īpaši spožs nebija. 55. minūtē ātrajā uzbrukumā pēc ātri iespēlētas bumbas Emersons ielauzās soda laukumā un rezultātu izlīdzināja (1:1), bet 82. minūtē uz maiņu nākušais Elvis Stuglis ar sitienu vārtu kreisajā stūrī no soda laukuma robežas garantēja panākumu RFS.

FK Liepāja  1:2 (1:0)  RFS
Vārti: Dodo 21' - Emersons 55'; Stuglis 82'
2021.05.14 18:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja