FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Ventspils'' Kurzemes klubu duelī viesos uzveic ''Liepāju''

''Ventspils'' Kurzemes klubu duelī viesos uzveic ''Liepāju''

24/08/2019

Sestdien, 24. augustā, Liepājas ''Daugavas'' stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 27. kārtas spēle, kurā tikās abas Kurzemes komandas - ''Liepāja'' un ''Ventspils''. Interesantā spēlē uzvaru ar 2:1 izcīnīja viesi, līdz ar to vēl jo vairāk sarežģījot liepājnieku situāciju cīņā par vietu labāko TOP 4, kas ļautu cerēt uz Eirokausu cīņām arī nākamgad.

''Ventspils'' rindās ar vārtu guvumiem izcēlās latviešu spēlētāji. Pirmajā puslaikā precīzi sita Ingars Sarmis Stuglis, kurš ar rezultativitāti izcēlās jau otrajā spēlē pēc kārtas, savukārt 2:0 otrā puslaika vidū ar tālu un netveramu sitienu panāca Eduards Tīdenbergs. Liepājniekiem vienīgos vārtus mača 83. minūtē guva Kristers Tobers.

Nākošo spēli ''Liepāja'' aizvadīs piektdien, 30. augustā, kad savā laukumā tiksies ar Rīgas ''RFS'', ar ko jau pirms pāris dienām spēkojās Latvijas kausa ceturtdaļfināla ietvaros, savukārt ''Ventspils'' dienu vēlāk aizvadīs cīņu izbraukumā pret ''Spartaku''.

FK Liepāja  1:2 (0:1)  FK Ventspils
Vārti: Tobers 83' - Stuglis 37', Tīdenbergs 63'
2019.08.24 19:00 | Stadions “Daugava”