FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Liepāja'' spēles beigās izglābjas no zaudējuma ''Tukumam''

''Liepāja'' spēles beigās izglābjas no zaudējuma ''Tukumam''

16/07/2020

Ceturtdien, 16. jūlijā Liepājā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 8. kārtas pirmā spēle. Jaunā kārta iesākās ar aizraujošu maču, kurā FK Liepāja nospēlēja neizšķirti 2:2 (1:0) ar FK Tukums 2000/TSS.

Pirmajā puslaikā Seidu Yahaya no tuvas distances panāca 1:0, tomēr otrā puslaika sākumā rezultātu izlīdzināja Gatis Lūks. Lai nu kā, ar punktu samierināties Jurģa Kalna padotie nevēlējās un 76. minūtē Raivis Vītolnieks ar lielisku sitienu panāca jau 2:1 viesu labā. Atlikušajā laikā spēle bija ļoti atvērta, bet savu momentu izmantoja Richard Friday. Tas ļāva Liepājai paglābties no zaudējuma.

FK Liepāja  2:2 (1:0)  FK Tukums 2000/TSS
Vārti: Yahaya 23', Friday 85' - Lūks 56', 76' Vītolnieks
2020.07.16 18:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja