FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Liepāja'' dramatiski uzvar un svin trešo uzvaru pēc kārtas

''Liepāja'' dramatiski uzvar un svin trešo uzvaru pēc kārtas

16/09/2020

Trešdien 16. septembrī Daugavas stadionā Liepājā tika aizvadīta pārceltā Optibet Virslīgas 7. kārtas spēle, kurā FK Liepāja uzņēma FK Spartaks. Maču ar rezultātu 3:2 (2:0) uzvarēja FK Liepāja.

Lai gan pirmie momenti bija viesiem no Jūrmalas, spēles 13. minūtē pēc Eduarda Tīdenberga veiktā stūra sitienu ar galvu precīzi sita liepājnieku jaunpienācējs Valērijs Gorbačiks (1:0). Spēles 22. minūtē mājinieki dubultoja pārsvaru - Dodo veica precīzu tālu piespēli Artūram Karašauskam, pats ieskrēja soda laukumā un saņēmis bumbu atpakaļ to meistarīgi ar galvu raidīja vārtos (2:0).

Lai nu kā, FK Spartaks spēja atspēlēties. 68. minūtē pēc standartsituācijas soda laukumā izcēlās Nauris Bulvītis, bet divas minūtes vēlāk Nemanja Belakovičs realizēja 11 metru soda sitienu un panāca izlīdzinājumu (2:2).

Mača noslēgums bija īpaši dramatisks. 81. minūtē tiesneši nozīmēja vēl vienu 11 metru soda sitienu, bet šoreiz uz viesu vārtiem. Pie bumbas stājās Artūrs Karašausks, kurš sita precīzi. Kā izrādījās vēlāk, tas bija uzvaru nesošs sitiens. 3:2 FK Liepāja svarīga uzvara.

FK Liepāja  3 : 2 (2 : 0)  FK Spartaks
Vārti: Harbachyk 13', Dodo 22', Karašausks (11 m) 81' - Bulvītis 68', Belakovič (11 m) 70'
2020.09.16 19:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja