FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Dodo fantastiski vārti, ''Liepājai'' piektā uzvara pēc kārtas

Dodo fantastiski vārti, ''Liepājai'' piektā uzvara pēc kārtas

28/09/2020

Pirmdien 28. septembrī Daugavas stadionā Liepājā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 20. kārtas noslēdzošā spēle. Tajā FK Liepāja gūstot trīs vārtus otrajā puslaikā ar 3:0 (0:0) pārspēja FK Mettu.

Lai gan mājiniekiem bija ievērojams pārsvars pirmajā puslaikā, to pārvērst vārtu guvumos tā arī neizdevās. Tomēr pēc pārtraukuma 55. minūtē pēc rupjas rīdzinieku kļūdas savā soda laukumā no tuvas distances neviena netraucēts precīzi sita uz maiņu uznākušais Valērijs Gorbačiks (1:0).

14 minūtes vēlāk liepājnieki izcēlās arī otro reizi. Šoreiz vienus no skaistākajiem sezonas vārtiem akrobātiskā sitienā guva Dodo (2:0). Atlikušajā laikā mājinieki jau kompensācijas laikā izcēlās trešo reizi. Pēc Artūra Karašauska piespēles vārtus savā kontā ierakstīja arī Mārtiņš Ķigurs.

FK Liepāja  3:0 (0:0)  FK Metta
Vārti: Harbachyk 55', Dodo 69', Ķigurs 90'
2020.09.28 18:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja