FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Liepāja'' grauj ''Jelgavu'', pēc ilgāka pārtraukuma izcīnot uzvaru

''Liepāja'' grauj ''Jelgavu'', pēc ilgāka pārtraukuma izcīnot uzvaru

29/09/2019

Svētdien, 29. septembrī, Liepājas stadionā ''Daugava'' tika aizvadīta Optibet Virslīgas 31. kārtas spēle, kurā tikās ''Liepāja'' un ''Jelgava''. Pārliecinošu uzvaru ar 3:1 (0:0) izcīnīja mājinieki, līdz ar to pēc ilgāka pārtraukuma atkal gūstot uzvaru.

Jāpiebilst, ka šajā spēlē komandu nevadīja tās līdzšinējais galvenais treneris Aleksandrs Starkovs, ar kuru par sadarbības pārtraukšanu klubs paziņoja vakar.

Liepājnieku rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Jānis Ikaunieks, Amansio Fortešs un Ričarads Fraidejs. ''Jelgavas'' labā ''goda vārtus'' mača 90. minūtē guva Ņikita Ivanovs.

Abas komandas savus gaidāmos mačus aizvadīs sestdien, 5. oktobrī. ''Liepāja'' savā laukumā uzņems ''Mettu'', savukārt ''Jelgava'' Zemgales OC stadionā spēkosies ar ''Spartaku''.

FK Liepāja  3:1 (0:0)  FK Jelgava
Vārti: Ikaunieks 47', Fortes 67', Friday 76' - Ivanovs 90'
2019.09.29 17:00 | Stadions “Daugava”, Liepāja