FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Jelgava'' un ''Valmiera'' izspēlē rezultatīvu neizšķirtu

''Jelgava'' un ''Valmiera'' izspēlē rezultatīvu neizšķirtu

20/11/2020

20. novembrī Jelgavā norisinājās Optibet Virslīgas pārceltā 25. kārtas spēle starp FK Jelgava un Valmiera FC. Tā noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:0).

Spēli aktīvāk sāka viesi, kuri diezgan ātri nopelnīja iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, taču bumbu garām vārtiem raidīja Krišs Kārkliņš. Lai arī pārsvars piederēja Valmiera FC, mača 38. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Aleksejs Grjaznovs, tādējādi izvirzot vadībā jelgavniekus (1:0).

Otrajā puslaikā Luka Silagadze rezultātu izlīdzināja ar rikošeta palīdzību pēc stūra sitiena, bet 79. minūtē Valmiera FC izvirzījās vadībā ar 2:1 pēc Gueye sitiena.

Lai nu kā, jau minūti vēlāk neizšķirtu panāca A. Grjaznovs, kurš guva skaistus vārtus ar sitienu ārpus soda laukuma (2:2). Atlikušajā laikā tuvāk uzvarai bija valmierieši, taču FK Jelgava varonīgi cīnījās un izcīnīja punktu - 2:2.

FK Jelgava  2 : 2 (1 : 0)  Valmiera FC
Vārti: Grjaznovs 38' (11 m) 80' - Silagadze 70', Gueye 79'
2020.11.20 13:00 | Zemgales OC