FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Valmiera'' atspēlējas un uzvar Jelgavā

''Valmiera'' atspēlējas un uzvar Jelgavā

13/07/2020

Pirmdien, 13. jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 7. kārtas spēle starp FK Jelgava un Valmiera FC komandām. Tā beidzās ar Valmiera FC uzvaru 2:1 (1:1).

Lai gan pirmie vārtus guva mājinieki, kad 21. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Jurijs Zaharkivs, tomēr Tamaza Pertijas padotie prata atspēlēties un uzvarēt. Pirmā puslaika beigās rezultātu izlīdzināja uz maiņu iznākušais Ēriks Punculs, bet otrā puslaika sākumā iesita arī Tolu Arokodare.

Nākamo spēli Valmiera FC aizvadīs mājās 17. jūlijā, kad uzņems BFC Daugavpils. Valmiera FC dienu vēlāk sagaida mačs viesos ar FK Metta.

FK Jelgava  1 : 2 (1 : 1)  Valmiera FC
Vārti: Zakharkiv 21' - Punculs 45', Arokodare 48'
2020.07.13 19:00 | Zemgales OC