FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''RFS'' viesos pārliecinoši uzveic ''Jelgavu''

''RFS'' viesos pārliecinoši uzveic ''Jelgavu''

12/08/2020

Trešdien, 12. augustā Optibet Virslīgas 14. kārtas ietvaros viens no mačiem risinājās Jelgavā, kur mājinieku klubs uzņēma vienu no čempionāta līdervienībām RFS. Pārliecinošu uzvaru ar 4:0 izcīnīja rīdzinieki, tādā veidā svinot 11. uzvaru šosezon.

Mača liktenis faktiski tika izšķirts jau pirmajā puslaikā, ko viesi no Rīgas aizvadīja rezultatīvi un pārliecinoši. Vispirms 24. minūtē vārtus guva čempionāta tiktāl labākais piespēlētājs Artūrs Zjuzins, taču pāris minūtes vēlāk savu vārdu teica Emersons, panākot jau 2:0. Zīmīgi, ka viņš ar rezultatīvu piespēli piedalījās nākamajā, vēsturiskajā vārtu guvumā - pirmo reizi RFS kreklā ar vārtu guvumu atzīmējās Latvijas valstsvienības pussargs Jānis Ikaunieks, panākot jau 3:0. Otrā puslaika vidū ar vārtu guvumu izcēlās no ''Daugavpils'' pārnākušais Činonso Ofors un, kā izrādījās vēlāk, tas šajā spēlē bija noslēdzošais - 4:0 panākums Rīgas ''RFS''!

Nākošos Optibet Virslīgas mačus abas komandas aizvadīs jau pēc četrām dienām, 16. augustā. RFS savā laukumā uzņems BFC Daugavpils komandu, savukārt FK Jelgava viesos spēkosies ar FK Ventspils.

FK Jelgava  0:4 (0:3)  RFS
Vārti: Zjuzins 24', Emerson 32', Ikaunieks 38', Offor 73'
2020.08.12 18:00 | Zemgales OC