FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' un ''RFS'' cīnās neizšķirti

''Jelgava'' un ''RFS'' cīnās neizšķirti

21/09/2019

Sestdien, 21. septembrī, Zemgales Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 30. kārtas spēle, kurā tikās ''Jelgava'' (7.) un ''RFS'' (2.). Mačs noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

Mājinieku labā ar vārtu guvumu pašā puslaika izskaņā izcēlās Maksims Marusičs, kurš tādejādi guva vārtus pret savu bijušo klubu, taču jau 2. puslaika ievadā Darko Lemajičs panāca izlīdzinājumu. Līdz ar vārtu guvumu ''RFS'' uzbrucējs kļūva par līderi Optibet Virslīgas labāko vārtu guvēju topā.

Nākošo spēli ''Jelgavas'' komanda aizvadīs 29. septembrī, kad viesos spēkosies ar ''Liepāju'', savukārt ''RFS'' dienu vēlāk savā laukumā uzņems ''Mettu''

FK Jelgava  1:1 (1:0)  RFS
Vārti: Marusych 44' - Lemajič 47'
2019.09.21 14:00 | Zemgales OC